Brussel is een stad met vele gezichten – en eentje ervan schittert in art deco. Tijdens deze daguitstap ontdek je hoe de bruisende hoofdstad zich na de Eerste Wereldoorlog heruitvond in een elegante, moderne stijl.
"Art deco is een vlag die vele ladingen dekt: van luxueuze stadspaleizen tot eenvoudige tuinwijken, van peperdure juwelen tot eenvoudige halskettingen, van echte tot namaakmarmer en van ‘la petite robe noire’ van Coco Chanel tot de eerste ‘blote’ badpakken. Het is een fascinerende wereld, waarvan ik u graag een klein, maar bijzonder stukje laat zien: een verzameling fascinerende gebouwen." - Katelijne Hermans
Dagprogramma
U kan het dagprogramma bekijken in lijst- of in kaartweergave. Verander de schuifregelaar voor een andere weergave.
Reisinformatie
arrow_drop_down Prijzen
REISSOM PER PERS.
€ 155
min. 15, max. 25 deelnemers
arrow_drop_down Inbegrepen
De toegangsgelden voor de vermelde bezoeken
Nederlandstalige reisleiding en deskundige toelichting door Katelijne Hermans
Nederlands- of Franstalige lokale specialisten waar nodig
Middagmaal in een lokaal restaurant
Openbaar vervoer in Brussel (inbegrepen in de reissom)
Voor daguitstappen in België is geen annulatie-, bijstand- en bagageverzekering inbegrepen.
OPGELET
Er is geen gezamenlijk vervoer naar en van Brussel voorzien. Je kiest dus zelf of je met het openbaar vervoer of de eigen auto komt. Je kan je wagen in Brussel betalend parkeren.