GIDO VAN IMSCHOOT: “We concentreren ons op de streek rond Siena en verblijven in het heerlijke Radda in Chianti, één van de mooiste dorpen van Toscane. Het accent ligt op wijn, maar ook de cultuur, de geschiedenis en de gastronomie van de regio komen aan bod.”
RONNY DEBAERE: “Tijdens deze reis zetten we de Chianti Classico regio en de sangiovese druif in de kijker. We maken ook een uitstap naar Montalcino om er te proeven van hun topwijn Brunello di Montalcino.”
“Door onze lokale contacten gaan er deuren open die anders gesloten zouden blijven. Waar de rondleiding normaal stopt voor toeristen, daar begint het pas voor ons. We krijgen een blik achter de schermen die weinigen gegund is.”
De wijndomeinen in het programma zijn gekozen door reisleiders Ronny Debaere & Gido Van Imschoot, die je het beste zullen tonen van de streek. Het is mogelijk dat enkele wijndomeinen uit dit programma toch nog vervangen worden door evenwaardige alternatieven.
Dagprogramma
U kan het dagprogramma bekijken in lijst- of in kaartweergave. Verander de schuifregelaar voor een andere weergave.
Reisinformatie
arrow_drop_down Prijzen
REISSOM PER PERS.
2-persoonskamer: € 2.995
toeslag 1-persoonskamer: € 355
korting voor Davidsfonds leden: € 40
min. 15, max. 25 deelnemers
VLUCHTGEGEVENS (o.v.)
19/04 Brussel 06.20 u. - Firenze 08.10 u.
24/04 Firenze 17.00 u. - München 18.15 u.
24/04 München 19.25 u. - Brussel 20.45 u.
arrow_drop_down Inbegrepen
De toegangsgelden voor de vermelde, vaak exclusieve (wijn)bezoeken
Nederlandstalige reisleiding en deskundige toelichting door Gido Van Imschoot & Ronny Debaere
Gebruik van de audiofoon
Lokale Engelstalige gidsen
Fooien voor lokale gidsen en chauffeur
Overnachtingen met ontbijt in het 4-sterrenhotel Palazzo Leopoldi in Montalcino (of gelijkwaardig)
6 middagmalen en 5 avondmalen in het hotel of lokale restaurants (incl. wijnen)
Vluchten Brussel - Firenze met Brussels Airlines en Firenze - Brussel met Lufthansa via München, de luchthaventaksen en CO2-compensatie
Transfers en vervoer ter plaatse in comfortabele autocar